Perkant už 100€ dovana (35€)

Ruduo šaltas, tamsus, nuobodus? Tik ne su megztiniu pledu!

Ruduo šaltas, tamsus, nuobodus? Tik ne su megztiniu pledu!

Po karštos vasaros, per kurią visas dienas galėjome praleisti lauke, iškylose ar prie vandens, trumpos rudens dienos atrodo nuobodžios ir liūdnos, ypač jei pilka aplink ir visą laiką lyja. Mes dažnai einame iš kampo į kampą, nes nesinori išeiti iš namų. Mums nuolat šalta ir trūksta jaukumo.

Šiltas megztinis pledas yra puikus srendimas vis šaltesnėmis dienomis. Verta atkreipti dėmesį į megztinio pledo funkcionalumą, spalvas. Visgi rudens / žiemos sezonas jau prasidėjo!

Laimingo šerpo megztinis pledas – tai šilčiausias, minkščiausias, nuostabiausias ir geriausias daugiafukcinis drabužis, kurį kada nors teko turėti. Jį galima dėvėti tiek vasarą, tiek žiemą. Vienas modelis tinkantis ir vyrams, ir moterims. Dydis – oversized, atlieka ir megztinio, ir antklodės-pledo funkciją.

Naudojama itin minkšta flanelė, kartu su dirbtine šilta šerpa vilna. Jis yra itin šiltas, tad pamirškite apie šaltį, taip pat yra švelnus ir nedirgina odos. 

Spalvų paletė leis išsirinkti jums labiausiai patinkančią spalvą. 

Tad nuo šiol jokio niuraus rudens. Su tokiu megztiniu- pledu galite drąsiai jaustis jaukiai, šiltai ir gerai žvabiais rytais, ar šaltais vakarais. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *