Jūsų krepšelis

‎️‍🔥NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50EUR

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Based on 59 reviews
97%
(57)
3%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Puikus rūbas darbui iš namų, ypač tiems, kam visada šalta 🙂

Dėl pasunkintų antklodžių

Sveiki, antklodės tiko, patiko, malonu jausti spaudimą užsiklojus. Neperšalta ir neperkaršta, normaliai. Lengviau atsipalaiduoti. Rekomenduoju.

Labai švelnus ir tikrai ne mažas

Labai kokybiškas ir švelnus ☺️👍

Svetlana

Įsimylėjau iš pirmo pojūčio šią nuostabią antklode. Miegaujuosi poilsiu kiekvieną naktį. Rekomenduoju visiems išmėginti nuostabią akimirką su sunkią antklode Nox Nox
Svetlana

NOXNOX® Laimingo šerpo megztinis pledas

Labai greitai gavau, tad ačiū už operatyvumą. Kolkas dar bandau, bet patinka, nesijaučia svoris, o kūnui patinka.

Šiaip geras daiktas, reiktų dar dvigulių. Vasarai bus liux

Kas dar nežino kanapių efekto, siulau pasidomėti, labai padėjo ir lengva naudoti, imi ir tepi.

Labai tinka derinyje su levanda. Rekomenduoju

Viskas liux

Noriu pagirti už greitą pristatymą, dovanos reikėjo greitai- viska suderinom ir gavau laiku. Kiek žinau dovana liko gerai įvertinta. Sekmės

Hoodis yra nerealus. o dar šviečia naktį tos žvaigždutės. Antklodė nustebino, dar testuojam.

Geriausia dovana., liux tiek džemperis, tiek antklodė.

Super greitas pristatymas, kokybiška prekė.

Šio sezono must have, įsigyjau ir patiko.

įsigijome darželiui, turime itin judrių vaikų, kuriems sukiai sekasi nurimti. Per pietų miegą arba apsritai numalšinti aktyvumą dienos eigoje labai padėda, užtenka užkloti kojytes ir pabūti ramiai. Naudoja ir psichologė terapijai.

Prisidėdu prie gerų atsiliepimų. Naudoju jau kelis menėsius ir dabar jau drąsiai galiu parašyti – tikrai padeda. Man labai pagerino miega, vyrui irgi nupirkom, tik sunkesnę, tai dabar abu patenkinti 🙂 Nebijokit, nes aš dvejojau, vis gi kažkas neįprasto ar patiks tas spaudimas… ir ką? dabar negalečiau jau miegot be jos…

Pasiteisino pirkinys, gerai priglunda, nepersišviečia, gerai laikosi.

Pirkome organinės med. užvalkalą, nežinojau kokia čia medžiaga. Užvalkalas geras, medžiaga minkšta, tampri. Neišsitampę, tokia lig mažo pinimo. Reiktų daugiau spalvų.

Žiauriai geras daiktas, 110% pasiteisino pirkinys. Labai patiko tekstūra, minkšta anklodė, bet tuo pačių ir sunki… o dar palietus tokia vėsi medžiaga, paspaudus taip lėtai, maloniai susispaudžia… sunku paaiškinti, būtina išbandyti!
Norėjau tik padėkoti, nes turėjau rimtu bėdų dėl prasto miego, dabar užmiegu kaip mat ir apskritai viskas pagerėjo. Lauksim dar kokių naujovių.

Jau pasinaudojom, gera dovana

Sveiki. Gavome šiandien vaikišką antklodę, tikėkimės padės mažajam berniukui geriau naktį miegoti ir nesikelti. Kokybė matosi, kad gera, bet matysim kaip veikia tik po kelių savaičių naudojimosi.

Geras pirkinys, puikiai priglunda. Minkšta medžiaga iš vidaus, o tas paminktinimas nusiima kur kaip akiniai. Idomus daiktas.

Gavau dovanu. Labai patiko, idealiai laikosi ir nespaudžia, nemaža – man kaip tik 🙂