Perkant už 100€ dovana (35€)

Apie mus

Apie mus

Ivona NOXNOX įkūrėja

Labas, kaip šiandien miegojai?

Esu Ivona, NOXNOX prekinio ženklo įkūrėja, psichologė. Darbo metu dažnai susidurdavau su padidėjusiu nerimu tiek vaikų, tiek suaugųsiųjų tarpe. Todėl pradėjau ieškoti būdų kaip būtų galima pagelbėti ne tik žodžiais ir profesinėmis žiniomis.

Tyrinėjau įvairius būdus, eksperimentines medodikas ir naujausias priemones nerimui mažinti bei miego kokybei gerinti suteikiant komforto kūnui.

Išbandžius ir pradėjus naudoti bei taikyti pasunkintas antklodes, pasunkintus pledus, bei pasunkintas apykakles – gimė NOXNOX prekės ženklas, kurio pagalba noriu dalintis patarimais, rekomendacijomis stresui mažinti, geresniam atsipalaidavimui ir lėto gyvenimo ritualais. O visam tam reikalingos yra ir teisingai parinktos priemonės.

Kodėl Noxnox? Išvertus iš lotynų kalbos, – nox yra naktis. Visi žinome, kad rytas už vakarą protingesnis. Naktį ilsisi mūsų kūnas. Nakties ir miego metu vyksta atsinaujinimo ir regeneracijos procesai mūsų kūne. Mes skubame gyventi dieną, bet nakties metas galbūt yra net ir svarbesnis mūsų fiziologijai ir psichosomatikai.

Ivona

 

Visa ko pradžia / idėjos
užuomazga

Idėja papasakoti ir pasiūlyti gaminius nerimui, stresui mažinti kilo iš asmeninės patirties.
Mūsų šeima, kaip ir daugelis, susidūrė su iškilusiais sunkumais gyvenime ir ieškojome būdų kaip sumažinti patiriamą stresą, pagerinti miego kokybę.

Mūsų savijauta yra tiesiogiai susijusi su gyvenimo kokybe. O, juk visi norime gyventi harmoningai ir būti nespaudžiami nuolatinės įtampos.

Po daugybės skirtingų būdų atradome sunkias antklodes. Po pusės metų naudojimo supratome, jog tai buvo labiausiai pasiteisinęs atradimas.

Antklodė, tarsi įvilkdama į saugų kokoną padėjo geriau pailsėti nakties metu, o dieną – padeda nusiraminti ir atpalaiduoti raumenis. Esame labai laimingi, nes gyvenimo kokybė akivaizdžiai pagerėjo.

Norime pasidalinti šiuo, ir kitais atradimais, informacija, padedančias kovoti su stresu. E-parduotuvė buvo puiki platforma tai padaryti.

Įmonės rekvizitai
MB Noximus
Įmonės kodas: 305696828
Kauno g. 16 Vilnius

El. parduotuvės klientų aptarnavimas telefonu ir el. paštu
I-VI: 10:00 – 19:00
VI: 10:00 – 15:00

El. paštas: [email protected]
Tel: +370 663 61 805

Patirtis ir rūpestis

Asmeninė patirtis aptarnaujant Amazon verslus, įsikūrusius JAV išmokė žiūrėti rimtai į aptarnavimo ir paslaugų kokybę.

Mums rūpi, jog mūsų siūlomos prekės būtų kokybiškos, todėl nuolat išbandome, ieškome, bandome, ir tik tuomet – pasiūlome. Nuo produkto idėjos, jos užuomazgos, iki jo atsiradimo mūsų el. Parduotuvėje praeina  vidutiniškai praeina 6 mėnesiai.

Mielai kviečiame dalintis savo patirtimi, mums rūpi Jūsų nuomonė. Galbūt būsite tas, kurio pasidalinta informacija pasieks didesnį ratą žmonių, kovojančių su stresu.  

Būkime sveiki ir laimingi!

#noxonoxEU