Apie NOXNOX

Visa ko pradžia / idėjos užuomazga

Idėja papasakoti ir pasiūlyti gaminius nerimui, stresui mažinti kilo iš asmeninės patirties.
Mūsų šeima, kaip ir daugelis, susidūrė su iškilusiais sunkumais gyvenime ir ieškojome būdų kaip sumažinti patiriamą stresą, pagerinti miego kokybę.

Mūsų savijauta yra tiesiogiai susijusi su gyvenimo kokybe. O, juk visi norime gyventi harmoningai ir būti nespaudžiami nuolatinės įtampos.

Po daugybės skirtingų būdų atradome sunkias antklodes. Po pusės metų naudojimo supratome, jog tai buvo labiausiai pasiteisinęs atradimas.

Antklodė, tarsi įvilkdama į saugų kokoną padėjo geriau pailsėti nakties metu, o dieną – padeda nusiraminti ir atpalaiduoti raumenis. Esame labai laimingi, nes gyvenimo kokybė akivaizdžiai pagerėjo.

Norime pasidalinti šiuo, ir kitais atradimais, informacija, padedančias kovoti su stresu. E-parduotuvė buvo puiki platforma tai padaryti.

Įmonės rekvizitai

MB Noximus
Įmonės kodas: 305696828
Kauno g. 16 Vilnius

El. parduotuvės klientų aptarnavimas telefonu ir el. paštu

I-VI: 10:00 – 19:00
VI: 10:00 – 15:00

El. paštas: [email protected]
Tel: +370 663 61 805

Patirtis ir rūpestis

Asmeninė patirtis aptarnaujant Amazon verslus, įsikūrusius JAV išmokė žiūrėti rimtai į aptarnavimo ir paslaugų kokybę.

Mums rūpi, jog mūsų siūlomos prekės būtų kokybiškos, todėl nuolat išbandome, ieškome, bandome, ir tik tuomet – pasiūlome. Nuo produkto idėjos, jos užuomazgos, iki jo atsiradimo mūsų el. Parduotuvėje praeina  vidutiniškai praeina 6 mėnesiai.

Mielai kviečiame dalintis savo patirtimi, mums rūpi Jūsų nuomonė. Galbūt būsite tas, kurio pasidalinta informacija pasieks didesnį ratą žmonių, kovojančių su stresu.  

Būkime sveiki ir laimingi!

NOXNOX BENDRUOMENĖ