Grąžinimo sąlygos

Grąžinimo sąlygos

Prekės keitimas, grąžinimas

Per 14 d. nuo prekės pristatymo dienos Jūs galite:

  1. Keisti prekę į kitą (prekę pakeisime tokia pačia arba kita tos pačios vertės preke) jeigu tai neprieštarauja Lietuvos Respublikos įsakymų.
  2. Grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus, jeigu tai neprieštarauja Lietuvos Respublikos įsakymų.

Prekių keitimo, grąžinimo sąlygos

Grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė negali būti naudota.
  • Prekė turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
  • Prekė turi būti grąžinta originalioje nepažeistoje pakuotėje.
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos (įskaitant dovanas ir kitus priedus), kokios buvo Pirkėjo gauta.
  • Prekės, kurios yra supakuotos į vakuuminę pakuotę, siekiant išsaugoti prekės higienines savybes, gali būti grąžinamos tik nepažeistoje vakuuminėje pakuotėje.
  • Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228 (10) straipsniu pažymime, kad būdamos tinkamos kokybės ir įsigytos nuotoliniu būdu negrąžinamos tokios prekės, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių. Patalynė yra negrąžinama prekė, jeigu buvo išpakuota, naudota, bandyta.
  • Pirkėjas turi padengti prekių siuntimo ir grąžinimo išlaidas, jeigu siuntimas buvo nemokamas prekės grąžinimo atvėjų ši paslauga nebegalioja ir siuntimo išlaidos atskaičiuojamos nuo prekės kainos.

Privaloma apie grąžinimą informuoti el. paštu [email protected].

Pinigai grąžinami per 7 d.d. nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.

Jei pageidausite prekę pakeisti ar grąžinti, prekės siuntimo ir grąžinimo ar keitimo išlaidas turėsite padengti Jūs. Tokiu atveju, Jums bus išrašyta ir atsiųsta sąskaita už prekių  pakeitimą ar grąžinimą.

Naudota patalynė priskiriama prie negražinamų dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių

Atkreipkite dėmesį, kad pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228 (10) straipsnį pažymime, kad būdamos tinkamos kokybės ir įsigytos nuotoliniu būdu negrąžinamos tokios prekės, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių. Patalynė yra negrąžinama prekė, jeigu buvo išpakuota, naudota, bandyta.