Sunkios antklodės - kelionė į gilų miegą ir poilsį

Atraskite kokybišką miegą ir vidinę harmoniją iš naujo. 

ŽIŪRĖTI PASIŪLYMUS

Kam ir kaip gali padėti sunki antklodė?

Sunkios antklodės – gali padėti pasijusti geriau esant nerimui bei stresui, ir prisidėti prie jūsų geresnio bei gilesnio miego. Naudokite ją, kai norite pailsėti po sunkios darbo dienos, pasijusti saugūs ir atsipalaidavę ar tiesiog greičiau užmigti.

✅  Geresnei miego kokybei
✅  Pagalba esant stresui ir nerimui
✅  Teigiamai veikia bendrą savijautą
✅  Galimas specializuotas terapinis panaudojimas*

KAS YRA SUNKIOJI GRAVITACINĖ ANTKLODĖ?

Sunkiosios antklodės paslaptis – švelnus spaudimas, kurį kūnas suvokia panašiai kaip apkabinimą.

Švelnų spaudimą, kurį patiriate apsigaubę sunkia antklode, jūsų smegenys priima panašiai kaip kito žmogaus apkabinimą. Kas tuomet nutinka su kūnu? Visų pirma gali sumažėti streso hormono kortizolio ir padidėti laimės hormono serotonino, todėl akimirksniu pasijuntate geriau. Taip pat gali pakilti vadinamojo meilės hormono oksitocino lygis, todėl jus užplūsta jaukumo banga. O didesnis melatonino išsiskyrimas užtikrina, kad greičiau užmigsite, o miegas bus gilus ir nepertraukiamas.

Geriausią efektą sunki antklodė daro, kai jo svoris yra 10-15 proc. žmogaus kūno svorio.

Rekomendacijos

Leiskite kūnui priprasti palaipsniui

Pasunkintą antklodę galite naudoti pagal savo poreikius – tuomet, kai norite ir kiek norite. Tačiau kad šio metodo poveikis būtų pats geriausias, leiskite savo kūnui prie antklodės priprasti iš lėto. Tai užtikrins jūsų komfortišką ir malonią patirtį naudojant sunkią antklodę.

Jaukus ir šiltas apkabinimas – greičiausias būdas atsipalaiduoti, nusiraminti, atsikratyti susikaupusio streso bei įtampos.

ŽIŪRĖTI PASIŪLYMUS

IŠ KO PAGAMINTA SUNKI ANTKLODĖ ?

Švelnų spaudimą sukuria į medžiagą įterpti itin smulkūs stiklo rutuliukai. Jie tolygiai pasisikirsto, yra visiškai nejuntami ir negirdimi. Stiklo rutuliukai pagaminti iš sertifikuotų, gamtai ir žmogaus organizmui draugiškų medžiagų. Jie atlieka pagrindinę antklodės funkciją – sukuria spaudimą, kurio dėka pasijuntate ramiau ir geriau pailsite.

VIENA ANTKLODĖ – PLATUS PRITAIKYMAS

Ramybė nuo pirmo prisilietimo

Antklodė nakčiai

Gerina miego kokybę ir padeda išsimiegoti nepertraukiamai visą naktį. Antklodės sukuriamas spaudimas panašus į apkabinimą, todėl sukelia saugumo pojūtį

Pledas poilsiui

Padeda nusiraminti ir atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ar įtemptos situacijos. Gravitacinės antklodės sukuriamas spaudimas mažina streso hormonų ir didina laimės hormonų išsiskyrimą. Todėl sumažėja nerimas ir pagerėja savijauta.

Terapijai

Suteikia dar daugiau malonumo po pirties procedūrų, treniruotės, jogos užsiėmimo ar meditacijos. Tiesiog įsisupkite į gravitacinę antklodę ir mėgaukitės pojūčiais.

Specializuotas panaudojimas

Remiantis įvairiais JAV atliktais moksliniais tyrimais, pasunkintos antklodės gali turėti teigiamos įtakos tiek suaugusiems, tiek vaikams turintiems:

✅  Aktyvumo ir dėmesio sutrikimus (ADHD)
✅  Nerimo priepuolius
✅  Autizmo spektro sutrikimus (ASS)
✅  Miego sutrikimus
✅  Neramių kojų sindromą

* Daugiau informacijos kaip panaudoti sunkiasias antklodes terapijai, galite rasti internete. 

Klausimai ir atsakymai

Antklodė turėtų sudaryti apie 10% jūsų kūno svorio.

Pačios sunkios antklodės skalbti nerekomenduojame, tačiau užvalkalą skalbti galite.

Tikrai ne, stiklo rutuliukai, kurie suteikia antklodei svorį yra į antklodę įsiūti taip, kad jie išliktų nejuntami ir negirdimi. Po antklodę jie paskirstyti tolygiai, taigi nereikia rūpintis, kad jie sukris į vieną vietą.

Taip, NoxNox antklodės pagamintos iš patvarių medžiagų, taigi ši investicija į geresnį poilsį jums tarnaus ilgą laiką.

Sunkios antklodės lėtam gyvenimui