Miego kaukė akims

Miego kaukė akims

Ar jums sunkiai sekasi užmigti? O galbūt dirbate iki išnaktų,naktinėmis pamainomis, ar dažnai miegate dieną? Tokiu atveju verta pagalvoti apie akių kaukės įsigijimą.

Miegui

Su miego ksauke greičiau panirsi į sapnų ir tamsos karalysę.

100% tamsa

Reguliuojamos miego kaukės leis pasiekti visišką užtemimą net ir šviesiu paros metu.

Pritaikyta akims

Akių kaukės pagamintos taip, kad nebūtų jokio spaudimo akims.

Tamsos garantija

Miego kaukės, miego akiniai, akių raiščiai

NOXNOX šilko raištis miegui

Šilkinė miego kaukė

19mm šilkas
€29 €49

Ergonomiški miego akiniai

Naujas dizainas
€25 €30

NOXNOX akių raištis

Akių raištis miegui

100% Medvilnė
€24 €29

NOXNOX miego akiniai

3D miego akiniai

100% tamsa
€19 €25

Kodėl verta naudoti miego kaukę ir kaip ji gali pagerinti Jūsų poilsį?

Yra daug veiksnių, turinčių įtakos miego kokybei. Tai ne tik geras čiužinys, puiki antklodė, tokia kaip mūsų sunkioji antklodė NOXNOX gerinanti miego kokybę, bet ir daugybė kitų, dažnai labai smulkių detalių. Viena iš jų – šviesa, kuri daro didelę įtaką, nes ji natūraliai reguliuoja cirkadinį žmogaus kūno ritmą.

Kai miegamajame šviesu, dažnai kyla sunkumų užmiegant. Vienas iš galimų sprendimų yra miego kaukė.

Kodėl reikia miegoti tamsoje?

Per milijonus evoliucijos metų žmogaus kūnas sukūrė savo vidinį biologinį laikrodį, kuriame cirkadinį ciklą reguliuoja melatoninas. Nors šiandien dėl technologijų pažangos mums nebereikia eiti miegoti vakare ir keltis auštant, mūsų biologinis laikrodis vis dar atlieka labai svarbų vaidmenį padėdamas mums patogiai išsimiegoti.

Tamsa yra labai svarbi teisingam žmogaus vidinio laikrodžio veikimui, nes būtent tamsoje pradeda išsiskirti daugiau melatonino – „miego hormono“. Tai atpalaiduojantis ir raminantis junginys, dėl kurio organizmas pradeda ruoštis miegui. Kai vis mažiau šviesos patenka į akies tinklainę, padidėja melatonino gamyba. Tas pats atsitinka, kai pradeda atsirasti daugiau šviesos – sumažėja melatonino kiekis.

Todėl geriausia miegoti tamsoje, nes būtent tokiomis sąlygomis organizmas yra biologiškai pasirengęs pailsėti. Tačiau ne visada einame miegoti visiškoje tamsoje. Štai kodėl verta pagalvoti apie papildomus priedus.

Norėdami miegoti tamsoje, galite naudoti:
• naktines langų užuolaidos;
• langų žaliuzes, pagamintas iš tamsinančio audinio;
• miego kaukę akims.

Iš aukščiau išvardytų pasiūlymų miego kaukė akims yra pigiausia ir lengviausiai prieinama, nes ją galite naudoti visur. Ją patogu naudoti ne tik namuose, bet ir keliaujant lėktuvu, autobusu, viešbučiuose ir daugelyje kitų situacijų.

Kas yra miego kaukė?

Tai galvos apdangalas, skirtas pagerinti miego komfortą.

Dažniausiai tokio tipo kaukės yra pagamintos iš šviesą blokuojančio audinio ir turi formą, tinkančią veidui, kad būtų užtikrintas komfortas. Iš vidaus ji taip pat gali būti padengtas minkšta, malonia liesti medžiaga, kuri nesukelia dirginimo. Prisiūta elastinė juostelė, kurią lengva reguliuoti. Tokia yra ir NOXNOX miego kaukė.

Pasunkinta miego kaukė
Pasunkintai miego kaukei jos svorį suteikia į audinį įterpti ypač smulkūs stiklo rutuliukai, kurie paskirstyti vienodai, taigi kaukė sukuria tolygų spaudimą ten, kur jo reikia. Kaukės išorinis užvalkalas yra dvipusis – maloniai vėsinantis bambuko pluoštas vasarai ir ypatingai minšta “Minky” medžiaga žiemai, jis taip pat lengvai nusiima, taigi skalbimas nebus problema.

Sukurdama „Blackout“ efektą miego kaukė padeda pasiekti gilesnę miego fazę, o tai priveda prie kokybiškesnio poilsio.

Akių kaukė – kodėl verta ją naudoti?

Akių kaukė miegui yra labai naudinga, kadangi gali pasiteisinti daugelyje situacijų. Rekomenduojama žmonėms, kuriems sunku užmigti, sutrinka paros ritmas dėl darbo ar kelionių arba tiesiog norite lengviau užmigti ir giliau miegoti.

Akių kaukės naudojimo miegant pranašumai:
• blokuoja šviesą, pasiekiančią akis;
• padeda kontroliuoti biologinį poilsio ciklą;
• turi teigiamos įtakos miego kokybei;
• gali padėti kovoti su nemiga;
• padeda apsaugoti subtilią akių sritį.

Akių kaukės naudojimas yra susijęs su daugybe privalumų – ne tik komforto, bet ir grožio priežiūros. Jas taip pat naudoja daugelis moterų, norinčių apsaugoti odą aplink akis, kuri kokybiškos kaukės dėka gali padėti išvengti raukšlių, bei stangrinti odą.

Miego kaukė rekomenduotina naudoti šiais atvejais:
• miegant dienos metu;
• atostogų metu;
• ilsintis autobuse, lėktuve;
• „jet-lag“ metu po kelionės;
• kasdien miego metu.

Kaip naudoti miego kaukę akims?

Kaukės naudojimas yra labai lengvas. Tiesiog uždėkite ją ant akių, nepamirškite tinkamai sureguliuoti dydį, kad kaukė prisitaikytų prie veido ir galvos formos. Priešingu atveju tai gali sukelti nemalonų spaudimą, o nuo jo gali kentėti miego kokybė.

Kaukės užvalkalas taip pat turėtų būti reguliariai plaunamas, geriausia kartą per savaitę, jeigu kaukė naudojama kasdien. Miego metu prakaitas ir riebalai nusėda ant kaukės vidinės pusės, todėl tai gali prisidėti prie odos sudirginimo ir spuogų atsiradimo. Kaukę reikia nuplauti švelniu plovikliu, geriausia rankomis arba skalbimo mašinoje, įdėjus ją į apsauginį tinklelį.

Taigi, apibendrinant akių kaukė yra naudinga daugeliui žmonių, kadangi ji gali pagerinti miego kokybę. Jos dėka galite užblokuoti šviesos patekimą į akis, todėl kūnas pereina į „naktinį režimą“, o tai reiškia, kad gaminama daugiau melatonino. Dėl to lengviau užmigti ir dienos metu, po varginančios kelionės, ar po naktinės darbo pamainos.

Tamsos garantija

Miego kaukės, miego akiniai, akių raiščiai

NOXNOX šilko raištis miegui

Šilkinė miego kaukė

19mm šilkas
€29 €49

Ergonomiški miego akiniai

Naujas dizainas
€25 €30

NOXNOX akių raištis

Akių raištis miegui

100% Medvilnė
€24 €29

NOXNOX miego akiniai

3D miego akiniai

100% tamsa
€19 €25

Pasunkinta miego kaukė Swiss Nights

Pasunkinta miego kaukė

Pasunkinta
€25 €35

#noxonoxEU

Papildoma informacija

Taip, skalbikite drąsiai!

Šis akių raištis yra vieno dydžio, tačiau ji reguliuojasi, taigi NoxNox miego kaukė prisitaikys prie kiekvieno.

NoxNox akių raištis yra pagamintas iš švelnios medvilnės. Turi gan platų užsegimo depazoną, todėl puikiai galėsite rinktis kiek laisvai jį norite užsisegti.