Perkant už 100€ dovana (35€)

★★★★★

Pasinerkite į prabangaus miego pasaulį su 100% liocelio patalyne

Patirkite neprilygstamą minkštumą ir vėsumos pojūtį, kad nakties miegas būtų tikras malonumas Pabuskite gaiviai žvalūs, pasiruošę įveikti dieną.

Tvarus
100% liocelis iš eukalipto

Natūraliai vėsus
Vėsiau nei medvilnė.

Itin švelnus
Prabangus ir švelnus liocelio audinys

Hipoalerginis
Idealiai tinka jautriai odai.

6 priežastys kodėl verta rinktis eukalipto liocelio patalynę

Hipoalergiška

Temperatūros kontrolė

Prieinama kaina

Komfortas ir minkštumas

Patogumas

Ekologiškumas

NOXNOX silksoft liocelis

NOXNOX® SilkSoft liocelis

šilkas

Šilkas

medvilne

Medvilnė

Atnaujinkite savo grožio rutiną.

Play Video
Play Video
Play Video

100% liocelis iš eukalipto

Atraskite tvarią prabangą su mūsų 100 % liocelio patalyne, pagaminta iš perdirbto eukalipto medienos pluošto. Šis ekologiškas audinys pasižymi uždaro ciklo gamybos procesu, sumažina vandens naudojimą ir užtikrina etišką praktiką. Patirkite liocelio minkštumą ir pralaidumą orui, žinodami, kad sąmoningai renkatės produktą miegui kuris tausoja gamtą.

Liocelio patalynė - kopa
NOXNOX® SilkSoft liocelio patalynės išskirtinumas

NOXNOX® SilkSoft liocelio patalynės išskirtinumas

Aukščiausios kokybės patalynė iš 100% eukalipto liocelio. Prabangos ir komforto derinys, kuris leis jums patirti debesų švelnumą. Jūsų miegas nusipelno gamtos glėbio.

Neabejotinai NOXNOX® SilkSoft liocelio patalynė taps jūsų mėgstamiausia, juk po kiekvieno skalbimo ji tampa vis minkštesnė. O jos švelnumas, vėsumas ir pralaidumas orui nusipelno aukšiausių įvertinimų. Ji natūraliai hipoalergiška ir savo savybėmis puoselėja Jūsų odą, plaukus bei niekuom nenusileidžia šilkui.

Liocelis odos ir plaukų sveikatai

Jeigu norite pasirūpinti savo odos ir plaukų būkle – ši patalynė kaip tik Jums.

  • Dėka vėsumo jūs miegodami mažiau prakaituosite – kas sumažins ir padės išvengti naujai susidarančias odos poras.
  • Palieka mažiau veido raukšlių – lygus eukalipto patalynės paviršius sumažina trintį tarp patalynės ir odos, o tai reiškia, kad atsibudus ryte išvengsite miego raukšlių ir plaukų pažeidimų.
  • Hipoalergiškos savybės padės išvengti ne tik čiaudulio bei pasunkėjusio kvėpavimo, bet ir gali sumažinti odos bėrimus. Ši patalynė yra antibakrerinė ir priešgrybelinė, o tai reiškia, kad teigiamai veikia odą visapusiškai ir padeda kovoti su tokiomis ligomis kaip psoriazė, egzema.
Liocelis odos ir plaukų sveikatai
Vėsus miegas

Vėsus miegas

Jeigu jums karšta miegoti, tai NOXNOX® eukalipto liocelio patalynės komplektas kaip tik jums. Minkštas, mielas, jaukus ir kas svarbiausia  – reguliuoja Jūsų kūno temperatūrą, bei drėgmę. Daugiau jokio prakaitavimo. Ši patalynė leis Jums miegoti komfortiškai net ir karščiausią naktį.

Tvarumas

Šiandieniniame pasaulyje ekologiškumas ir tvarumas yra labai svarbūs mūsų planetos išsaugojimui. Būtent ši medžiaga  geba savaime suirti gamtoje.

NOXNOX® 100% eukalipto liocelio patalynė tai ekologiškas patalynės pasirinkimas. Rinkdamiesi liocelio patalynę tausosite gamtą. Tai ne tik savaime suįranti medžiaga, bet ir jos gamybai reikia kur kas mažiau energijos ir vandens, nei daugumai kitų audinių.

Liocelio tvarumas

Pirkėjų pamėgta

SilkSoft patalynės pasiūlymai

Pilkoji kopa

★★★★★

Komplektas - Pilkoji Kopa

€99,00 €119,00

-17%

Grafitas

★★★★★

Komplektas - Grafitas

€99,00 €119,00

-17%

Klausiate -atsakome

Skalbti ne aukštesnėje negu 30°C- 40°C temperatūroje Nenaudoti baliklio, minkštiklio Patariame patalynę skalbti atskirai, be kitų skalbinių Džiovinti normaliu rėžimu žemoje temperatūroje Lyginti tik naudojant žemą temperatūrą Džiovinkite kambario temperatūroje, vengiant tiesioginių saulės spindulių. Nenaudokite džiovyklės.

Liocelis (angl. lyocell) – tai pusiau sintetinis audinys, gaminamas iš celiuliozės, išgaunamos daugiausia iš eukaliptų medienos. Tai viskozės rūšis, tačiau liocelio gamybos procesas laikomas ekologiškesniu nei tradiciniai viskozės gamybos metodai.

Medienos plaušai ištirpinami netoksiškame tirpiklyje, o gautas tirpalas išspaudžiamas per verpimo angas (filjeres), kad susidarytų pluoštai. Tirpiklis vėliau perdirbamas, todėl liocelio gamyba yra uždaro ciklo procesas, kurio metu susidaro minimalus atliekų kiekis.

Liocelis yra universalus audinys, naudojamas įvairiose srityse, įskaitant aprangą, namų tekstilę.

Liocelis laikomas tvaresniu už daugelį kitų audinių dėl uždaro ciklo gamybos proceso, mažo poveikio aplinkai ir biologinio skaidumo. Tačiau svarbu rinktis liocelį iš prekės ženklų, kurie teikia pirmenybę tvariam išteklių naudojimui ir gamybos praktikai.

Liocelį paprastai lengva prižiūrėti. Jį galima skalbti skalbimo mašinoje švelniu ciklu šaltame vandenyje ir džiovinti žemoje temperatūroje džiovyklėje arba pakabinti džiūti. Visada laikykitės priežiūros instrukcijų, nurodytų ant gaminio etiketės.

Tencel yra įmonės Lenzing AG gaminamo liocelio prekės ženklas. Jis žinomas dėl savo aukštos kokybės ir tvarumo standartų.