Akcija!

NOXNOX® Pasunkintas antistresinis užklotas

Original price was: 55,00 €.Current price is: 45,00 €.

-18%

Naujiena! Atsižvelgdami į pirkėjų pageidavimus sukūrėme 44x 70 cm dydžio ir 2 kg svorio pasunkintus antistresinius užklotus kojoms. Plačiau

  • Terapijai
  • Neramioms kojoms
  • Atsipalaidavimui

Sandėlyje yra

Kiekis ribotas!
Nemokamas pristatymas

Pristatymas nuo 1.69EUR. Nemokamas pristatymas per Omniva ir Venipak paštomatus perkant už 50EUR ir daugiau.

Užsakymus atliktus iki 18:00 val. darbo dienomis išsiunčiame per vieną darbo dieną.

Pristatymo būdai: LP Express, Omniva, Venipak paštomatai ir kurjeris.

Saugus atsiskaitymas

Galimi atsiskaitymo būdai:
Bankinis pavedimas.
Mokėjimas per el. bankininkystės sistemą (Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas, Revolut, Medicinos bankas).

Mokėjimai inicijuojami naudojant Paysera arba Montonio mokėjimų surinkimo sistemas.

Atsiskaitymas per Paypal sistemą.

Mokėjimai kreditinės kortelėmis (Stripe)

Pirkimo taisyklės

Visoms prekėms galioja grąžinimo sąlygos. Visas grąžinimo sąlygas ir taisykles rasite čia.

Terapijai

Tinka terapiniam panaudojimui norint atsipalaiduoti ir pailsėti.

Darbui ir mokslams

Gali padėti susikaupti ir sutelkti dėmesį esant hiperaktyvumui , atliekant įvairias užduotis.

Lengva transportuoti

Užima nedaug vietos. Svoris tik 2kg. Galite pasiimti su savimi keliaudami.

Pasunkintas antistresinis užklotas

Pasunkintas antistresinis užklotas terapijai ir susikaupimui

Patobulintas antistresinis užklotas: naujos kartos pagalbos priemonė terapinių užsiėmimų metu, esant poreikiui nusiraminti ir susikaupti. Šis mini pasunkintas patogus užklotas sveria 2 kg, yra sulankstomas ir lengvai pasiimamas į bet kurį vietą. Jis puikiai tinka tiek namuose, tiek darbui, tiek naudoti mokymosi įstaigose, bei kelionių metu.

Kodėl NOXNOX® pasunkintas antistresinis užklotas?

Sunkios antklodės sudėtis

Svoris ir sudėtis

Svoris yra 2 kg. Dydis 44x70 cm. Malonų jaukumo jausmą sukuria subtilūs, į medžiagą įterpti stiklo rutuliukai. Šie itin maži rutuliukai yra tolygiai išdėstyti, visiškai nematomi ir negirdimi. Jų gamybai naudojamos sertifikuotos medžiagos, draugiškos gamtai ir žmogaus organizmui.

Antistresinio užkloto panaudojimas

Panaudojimas

Tai universalus antistresinis užklotas, idealiai tinkantis tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jis suteikia daugybę galimybių, nuo terapinio kojų užsiklojimo iki pagalbos dėmesio sutelkimui įvairių užsiėmimų metu. Šis užklotas yra itin patogus transportuoti ir visur lengvai pasiimamas su savimi.

Kaip pasunkintas antistresinis užklotas kojoms gali padėti vaikams, turintiems sutrikimų?

Pasunkintas antistresinis užklotas tai puiki terapinė priemonė, kuri gali padėti jūsų vaikui situacijuose reikalaujančiuose padidinto susikaupimo pvz atliekant namų darbus, skaitant knygą. Toks užklotas padidina koncentraciją ir mažina dirglumą, blaškymasį. Taip pat puikiai tinka kelionės metu, nes jis kompaktiškas ir lengvai transportuojamas. Keliaujant lektuvu ar automobiliu užsiklojus kojas pasunkintų užklotų vaikas greičiau atsipalaiduos, nurims.

Panaudojimo būdai:
  • Susikaupimui didinti mokykloje ar namuose
  • Keliaujant
  • Nerimui ir dirglumui mažinti

Puikiai tinka vaikams turintiems tokių raidos sutrikimų kaip: Aspergerio sindromas, ADHD, Dauno sindromas, Autizmo spektas, nerimo ir emocijų sutrikimai, psichofiziniai sutrikimai taip pat tinka ir terapijai žmonėms su negalia.

#noxonoxEU

Papildoma informacija

Taip, tai universalus pasunkintas užklotas, kuris tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Taip, galima skalbti užklotą ne aukštesnėje nei 30 C temperatūroje ant mažų apsukų, bei priklausomai nuo skalbimo mašinos būgno dydžio ir leidžiamo svorio. 

Tai universalus pasunkintas antistresinis užklotas, kurį galima naudoti tiek terapiniam pobūdžiui, tiek susikaupimui, dėmesio koncentracijos gerinimui. Puikiai tinka ir kelionės metu, kuomet kojose jaučiamas sunkumas ir bendras nuovargis.

Sunkios antklodės skalbimo dažnumas priklauso, kaip intensyviai ją naudojate, o svarbiausia ar su užvalkalu. Naudojant sunkią antklodę su užvalkalu, be abejo valymo intervalai bus ilgesni. Mes rekomenduojame sunkią antklodę skalbti profesionaliose skalbyklose.

Negalima atlikti sauso valymo
Nenaudoti baliklio
Nelyginti
Antklodę iki 5kg svorio galima skalbti skalbimo mašina švelniu rėžimu
Antklodę virš 5kg svorio rekomenduojama skalbti profesionaliose skalbyklose

Sunkios anktlodės užvalkalo priežiūra priklauso nuo to, kurį užvalkalą turite. Mūsų el. parduotuvėje gali rasti medvilninių, bambuko pluošto, velvet ir minky audinių užvalkalų.

Tikrai ne, stiklo rutuliukai, kurie suteikia antklodei svorį yra į antklodę įsiūti taip, kad jie išliktų nejuntami ir negirdimi. Po antklodę jie paskirstyti tolygiai, taigi nereikia rūpintis, kad jie sukris į vieną vietą.

Taip, NoxNox antklodės pagamintos iš patvarių medžiagų, taigi ši investicija į geresnį poilsį jums tarnaus ilgą laiką.

Ya pasitaikę pavienių atvejų, kuomet naudojant persunkią antklodę, po nakties buvo jaučiamas , kojų, ar galių lengvas tirpimas. Toki atvejai labai individualūs. Tai lempti gali ir didelis individo jautrumas, kuomet ta pati anktlodė vienam žmogui bus per lengva, o kitam jau persunki. Tačiau reiktų nepamiršti, kad galbūt aptirpote nuo ypač gilaus miego 🙂 . O gilus miegas, kaip žinia , – vaistas organizmui.

Rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju. Vienareikšmiškai atsakyti yra sudėtinga. Tai gali priklausyti tiek nuo antklodės svorio, bei kuriame nėštumo mėnesyje esate.

Dėmesio: Mes neteigiame, kad sunkios antklodės gydo nuo nemigos ar miego sutrikimų. Tai yra vienas iš galimų būdų, kuris gali padėti geriau užmigti. Jeigu ieškote gydymo priemonių nuo  nemigos ar miego sutrikimų, rekomenduojame kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Puslapio informacijoje minimi vieši šaltiniai apie sunkių antklodžių tyrimus: NIH National Library of Medicine , AASM American Academy of Sleep Medicine.

Taip pat tai yra individualu kiekvienam žmogui.

Papildoma informacija

Pasirinkite medžiagą

Mikropluoštas, Minky audinys