Perkant už 100€ dovana (35€)

Swiss Nights Sunkios Antklodės

Swiss Nights sunki antklodė su užvalkalu

"Swiss Nights"
sunkios antklodės

Swiss Nights sunki antklodė

SWISS NIGHTS Sunki antklodė

Ekonomiška
7kg
nuo €89 €99

Swiss Nights pasunkintas pledas Minky Dot

Pasunkintas pledas "Minky Dot"

Swiss Nights
7kg
nuo €89 €99

Kam ir kaip gali padėti sunkioji antklodė?

Sunkioji antklodė – gali padėti pasijusti geriau esant nerimui bei stresui, ir prisidėti prie jūsų geresnio bei gilesnio miego. Naudokite ją, kai norite pailsėti po sunkios darbo dienos, pasijusti saugūs ir atsipalaidavę ar tiesiog greičiau užmigti.

✓ Geresnei miego kokybei
✓ Pagalba esant stresui ir nerimui
✓ Teigiamai veikia bendrą savijautą
✓ Galimas specializuotas terapinis panaudojimas*

KAS YRA SUNKIOJI ANTKLODĖ?

Sunkiosios antklodės paslaptis – švelnus spaudimas, kurį kūnas suvokia panašiai kaip apkabinimą.

Švelnų spaudimą, kurį patiriate apsigaubę sunkia antklode, jūsų smegenys priima panašiai kaip kito žmogaus apkabinimą. Kas tuomet nutinka su kūnu? Visų pirma gali sumažėti streso hormono kortizolio ir padidėti laimės hormono serotonino, todėl akimirksniu pasijuntate geriau. Taip pat gali pakilti vadinamojo meilės hormono oksitocino lygis, todėl jus užplūsta jaukumo banga. O didesnis melatonino išsiskyrimas užtikrina, kad greičiau užmigsite, o miegas bus gilus ir nepertraukiamas.

Norint, užtikrinti gilesnį miegą reikalinga visiška tamsa, būtent tai ir suteikia sunkioji NoxNox miego kaukė. Vos užsidėję kaukę pajusite kaip gerai ji priglunda prie veido ir visiškai nepraleidžia šviesos. Šio efekto dėka jūsų organizmas panyra į gilesnę miego fazę ir taip jūsų kūnas geriau pailsi per naktį.

Geriausią efektą sunki antklodė daro, kai jo svoris yra 10-15 proc. žmogaus kūno svorio.

“Swiss Nights” antklodė yra 7 kg. svorio. Rekomenduojama ir idealiausiai tinka 60-80 kg. svorio žmonėms.

REKOMENDACIJOS

Leiskite kūnui priprasti palaipsniui

Antklodę galite naudoti pagal savo poreikius – tuomet, kai norite ir kiek norite. Tačiau kad šio metodo poveikis būtų pats geriausias, leiskite savo kūnui prie antklodės priprasti iš lėto. Tai užtikrins jūsų konfortišką ir malonią patirtį naudojant sunkią antklodę.

ANTKLODĖs Sudėtis

Iš ko pagaminta sunkioji antklodė ?

Švelnų spaudimą sukuria į medžiagą įterpti itin smulkūs stiklo rutuliukai. Jie tolygiai pasisikirsto, yra visiškai nejuntami ir negirdimi. Stiklo rutuliukai pagaminti iš sertifikuotų, gamtai ir žmogaus organizmui draugiškų medžiagų. Jie atlieka pagrindinę antklodės funkciją – sukuria spaudimą, kurio dėka pasijuntate ramiau ir geriau pailsite.

Swiss Nights sunki antklodė OEKO
Minky Dot Swiss Nights

Minky Dot

“Minky Dot” audinio užvalkalas. Naujos kartos reljefinė Minky Dot medžiaga. Užvalkalo graublėtas paviršius ypač malonus liesti. Gali teigiamai veikti jūsų jutiminę sensoriką.

Velvet

Velvetinio audinio užvalkalas. Ypač šiltas! Idealus pasirinkimas žiemai. Vizualiai prabangus derinys kuris taip pat papuoš jūsų miegamajį kambarį.

VIENA ANTKLODĖ – PLATUS PRITAIKYMAS

Ramybė nuo pirmo prisilietimo

Antklodė nakčiai

Gerina miego kokybę ir padeda išsimiegoti nepertraukiamai visą naktį. Antklodės sukuriamas spaudimas panašus į apkabinimą, todėl sukelia saugumo pojūtį

Pledas poilsiui

Padeda nusiraminti ir atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ar įtemptos situacijos. Gravitacinės antklodės sukuriamas spaudimas mažina streso hormonų ir didina laimės hormonų išsiskyrimą. Todėl sumažėja nerimas ir pagerėja savijauta.

Terapijai

Suteikia dar daugiau malonumo po pirties procedūrų, treniruotės, jogos užsiėmimo ar meditacijos. Tiesiog įsisupkite į gravitacinę antklodę ir mėgaukitės pojūčiais.

#noxonoxEU

Papildoma informacija

Tai priklauso nuo antklodės ir užvalkalo tipo. Mes prekiaujame keliomis skirtgingomis sunkiomis antklodėmis ir užvalkalais. Renkantis sunkią antklodę su šerpa ar minky medžiagos užvalkalu, žiemą tikrai nesušalsite. Taip yra speciali žiemai skirta sunki antklodė – pledas „Kosmosas”. Visos NOXNOX sunkios antklodės yra 7 sluoksnių vietoj įprastų 5, o tai taip pat prisideda prie aukštesnio šilumos palaikymo.

Antklodė turėtų sudaryti apie 10%-15% jūsų kūno svorio. Vienos griežtos taisyklės nėra. Galite rinktis individualiai kiek sunkesnę, ar lengvesnę.  Mūsų sunkių antklodžių dydžiai yra standartiniai: 150x200cm, 220x200cm, 100x150cm (skirta vaikams)

Pačios sunkios antklodės skalbti namuose nerekomenduojame, tačiau užvalkalą skalbti galite. Tai yra tik rekomendacija, yra klientų kurie sėkmingai skalbia sunkią antklodę ir namuose priklausomai nuo skalbimo mašinos būgno dydžio ir leidžiamo svorio.  Paprasčiausias būdas, tiesiog nuvežti sunkią antklodę į valymo ir skalbimo paslaugų įmonę, kuriose yra naudojamos profesionalios skalbimo mašinos.

Sunkios antklodės skalbimo dažnumas priklauso, kaip intensyviai ją naudojate, o svarbiausia ar su užvalkalu. Naudojant sunkią antklodę su užvalkalu, be abejo valymo intervalai bus ilgesni. Mes rekomenduojame sunkią antklodę skalbti profesionaliose skalbyklose.

Negalima atlikti sauso valymo
Nenaudoti baliklio
Nelyginti
Antklodę iki 5kg svorio galima skalbti skalbimo mašina švelniu rėžimu
Antklodę virš 5kg svorio rekomenduojama skalbti profesionaliose skalbyklose

Sunkios anktlodės užvalkalo priežiūra priklauso nuo to, kurį užvalkalą turite. Mūsų el. parduotuvėje gali rasti medvilninių, bambuko pluošto, velvet ir minky audinių užvalkalų.

Tikrai ne, stiklo rutuliukai, kurie suteikia antklodei svorį yra į antklodę įsiūti taip, kad jie išliktų nejuntami ir negirdimi. Po antklodę jie paskirstyti tolygiai, taigi nereikia rūpintis, kad jie sukris į vieną vietą.

Taip, NoxNox antklodės pagamintos iš patvarių medžiagų, taigi ši investicija į geresnį poilsį jums tarnaus ilgą laiką.

Ya pasitaikę pavienių atvejų, kuomet naudojant persunkią antklodę, po nakties buvo jaučiamas , kojų, ar galių lengvas tirpimas. Toki atvejai labai individualūs. Tai lempti gali ir didelis individo jautrumas, kuomet ta pati anktlodė vienam žmogui bus per lengva, o kitam jau persunki. Tačiau reiktų nepamiršti, kad galbūt aptirpote nuo ypač gilaus miego 🙂 . O gilus miegas, kaip žinia , – vaistas organizmui.

Rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju. Vienareikšmiškai atsakyti yra sudėtinga. Tai gali priklausyti tiek nuo antklodės svorio, bei kuriame nėštumo mėnesyje esate.

Dėmesio: Mes neteigiame, kad sunkios antklodės gydo nuo nemigos ar miego sutrikimų. Tai yra vienas iš galimų būdų, kuris gali padėti geriau užmigti. Jeigu ieškote gydymo priemonių nuo  nemigos ar miego sutrikimų, rekomenduojame kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Puslapio informacijoje minimi vieši šaltiniai apie sunkių antklodžių tyrimus: NIH National Library of Medicine , AASM American Academy of Sleep Medicine.

Taip pat tai yra individualu kiekvienam žmogui.