PRISTATOME

Sunkios antklodės ir poilsio pledo derinys du viename

Kosmosas

ŽIŪRĖTI PASIŪLYMĄ

Sunki antklodė miegui

Sunkios anktlodės svoris: 9kg. Dydis 150x200cm. Antklodė-pledas turi taip pat užvalkalo tvirtinimo taškus. Pritvirtinus užvalkalą galima naudoti kaip sunkią antklodę miegui.

Ypač šiltas!

Mūsų kosmosas yra dvipusis. Viena pusė yra iš ypač minkštos 160 GSM flanelės. O kita pusė yra iš super šiltos 160 GSM šerpa vilnos. Idealus pasirinkimas šaltajam sezonui.

VIENA ANTKLODĖ – PLATUS PRITAIKYMAS

Antklodė nakčiai

Gerina miego kokybę ir padeda išsimiegoti nepertraukiamai visą naktį. Antklodės sukuriamas spaudimas panašus į apkabinimą, todėl sukelia saugumo pojūtį

Pledas poilsiui

Padeda nusiraminti ir atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ar įtemptos situacijos. Gravitacinės antklodės sukuriamas spaudimas mažina streso hormonų ir didina laimės hormonų išsiskyrimą. Todėl sumažėja nerimas ir pagerėja savijauta.

ŽIŪRĖTI PASIŪLYMĄ

Sunkiosios antklodės paslaptis – švelnus spaudimas, kurį kūnas suvokia panašiai kaip apkabinimą.

Švelnų spaudimą, kurį patiriate apsigaubę sunkia antklode, jūsų smegenys priima panašiai kaip kito žmogaus apkabinimą. Kas tuomet nutinka su kūnu? Visų pirma gali sumažėti streso hormono kortizolio ir padidėti laimės hormono serotonino, todėl akimirksniu pasijuntate geriau. Taip pat gali pakilti vadinamojo meilės hormono oksitocino lygis, todėl jus užplūsta jaukumo banga. O didesnis melatonino išsiskyrimas užtikrina, kad greičiau užmigsite, o miegas bus gilus ir nepertraukiamas.

Kuo skiriasi sunki antklodė-pledas “Kosmosas”
nuo standartinės sunkios antklodės?

ŽIŪRĖTI PASIŪLYMĄ

IŠ KO PAGAMINTA SUNKIOJI ANTKLODĖ ?

Švelnų spaudimą sukuria į medžiagą įterpti itin smulkūs stiklo rutuliukai. Jie tolygiai pasisikirsto, yra visiškai nejuntami ir negirdimi. Stiklo rutuliukai pagaminti iš sertifikuotų, gamtai ir žmogaus organizmui draugiškų medžiagų. Jie atlieka pagrindinę antklodės funkciją – sukuria spaudimą, kurio dėka pasijuntate ramiau ir geriau pailsite.

OEK O TEX certificate

NOXNOX sunki antklodė – pledas Kosmosas

99,00

Sunkios antklodės ir poilsio pledo derinys du – viename.

✅   Skirta poilsiui, ir miegui.
✅   Šerpa medžiaga.
✅   Ypač šiltas.
✅   9Kg svoris.
✅   Dydis 150x200cm.
✅   Puiki dovana.

Atsiskaitymas el. parduotuveje

Sandėlyje nėra

Pranešti kuomet bus ir gauti -10% nuolaidą

Produkto kodas: NOXWBSPACELP Kategorija:
Svoris 9 kg
Išmatavimai 200 × 150 × 4 cm
Antklodės dydis

150 x 200 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “NOXNOX sunki antklodė – pledas Kosmosas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

#hellonoxnox lėtam gyvenimui

Klausimai ir atsakymai

Sunki antklodė – pledas Kosmosas yra visų pirma poilsio pledas, kurio viena pusė yra iš ypač švelnio flanelės, o kita pusė iš ypaš šiltos Šerpa dirbtinės vilnos. Taip , pat šį sunkų pledą galima naudoti ir miegui, pritaikius prie jo kitų NOXNOX sunkių antklodžių užvalkalus.

Pačios sunkios antklodės skalbti nerekomenduojame, tačiau užvalkalą skalbti galite.

Tikrai ne, stiklo rutuliukai, kurie suteikia antklodei svorį yra į antklodę įsiūti taip, kad jie išliktų nejuntami ir negirdimi. Po antklodę jie paskirstyti tolygiai, taigi nereikia rūpintis, kad jie sukris į vieną vietą.

Taip, NoxNox antklodės pagamintos iš patvarių medžiagų, taigi ši investicija į geresnį poilsį jums tarnaus ilgą laiką.