Tepamas eterinių aliejų mišinys „Gera Karma“

15,00

Tepamas eterinių aliejų mišinys, skirtas malšinti stresą ir suteikti jums energijos. Šį mišinį sudaro bergamotės, pelargonijų ir frankinčenso eteriniai aliejai.

  • Tinka kovojant su stresu
  • Kai norite susikaupti
  • Padeda atsipalaiduoti

Daugiau

Atsiskaitymas el. parduotuveje

Yra. Pristatymas 1-3 d.d

Produkto kodas: NOXGOODKARMA Kategorija:

Bergamotė

Bergamočių eterinis aliejus turi be galo malonų citrusų kvapą, kuris gali padėti jums susikaupti, bei užmiršti stresą, bei nerimą.

Pelargonijos

Lengvas pelargonijų kvapas turi savybių, kurios gali padėti atsikratyti streso, ar net pagerinti jūsų nuotaiką.

Frankinčensas

Naudojamas jau nuo gūdžios senovės, frankinčenso eterinis aliejus padeda sukurti atpalaiduojančią ir susikaupti padedančią atmosferą.

Tiesiai iš gamtos

Kiekviena šio eterinių aliejų mišinio dalis turi unikalių susikaupti, bei atsikratyti streso padedančių savybių. Sujungti į vieną mišinį visi šie eteriniai aliejai padeda sukurti darbingą, tačiau ramią atmosferą.

Rekomendacijos kaip naudoti
tepamą eterinių aliejų mišinį

Šį bergamotės, pelargonijų ir frankinčenso eterinių aliejų mišinį rekomenduojame tepti ant odos prieš dienos metu, ar bet kada, kai norite sukurti ramią, bei darbingą atmosferą. Norėdami pasiekti geriausią efektą tepkite aliejų ant riešų, rankų, vidinių kelių dalių, sprando, bei už ausų. Būtent šiose vietose kraujagyslės yra arčiausiai odos paviršiaus, taigi tai gali padėti greičiau pajusti teigiamą poveikį.

#hellonoxnox bendruomenė

DUK

Tepkite mišinį tiesiai ant odos. Norint pasiekti geriausią efektą rekomenduojame eterinius aliejus tepti ant riešų, rankų, ant sprando, už ausų ar ant vidinės kelių dalies, nes būtent šiose vietose kraujagyslės yra arčiausiai odos paviršiaus, taigi organizmas lengviau įsisavina eterinius aliejus.

Visi mūsų eterinių aliejų mišiniai pagaminti iš 100% natūralių eterinių aliejų. Kaip pagrindas šiems mišiniams naudojamas raminantis aliejus su vitaminu E.

Juos naudoti galite bet kada, kai jaučiate stresą, esate sudirgę, ar tiesiog norite atsipalaiduoti.

2 atsiliepimai apie Tepamas eterinių aliejų mišinys „Gera Karma“

  1. Jurgis

    Nešioju su savimi, nerimui mažinti tinka

  2. Jurgita

    Pirkau kelis, sau ir dukrai. Dukrai taip ir nepadovanojau, sau pasilikau abu. Vienas namuose, kitas darbe, labai man padėjo nesitikėjau tokio poveikio, kai tik kyla jaučiu nerimo banga pasitepu ties riešu, ar kur pulsa užčiuočiu ir ramina, kvapas malonus irgi. Pirksiu ir vaikui.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.