Pasunkinta miego kaukė

9,99

Pasunkinta miego kaukė padeda pasinerti į gilesnį miegą, sukurdama efektą, vadinamą “blackout” Daugiau.

Atsiskaitymas el. parduotuveje

Sandėlyje nėra

Rezervuok prekę ir gauk papildomą nuolaidą

Produkto kodas: NOXWEM13-1 Kategorija:

Blackout efektas

Pajuskite gilesnio miego teikiamą naudą su NoxNox sunkiąja kauke

Norint, užtikrinti gilesnį miegą reikalinga visiška tamsa, būtent tai ir suteikia sunkioji NoxNox miego kaukė. Vos užsidėję kaukę pajusite kaip gerai ji priglunda prie veido ir visiškai nepraleidžia šviesos. Šio efekto dėka jūsų organizmas panyra į gilesnę miego fazę ir taip jūsų kūnas geriau pailsi per naktį.

Miego kaukė su unikaliu užvalkalu

Unikalus užvalkalas, tinkamas naudoti tiek žiemą, tiek vasarą, nes abi jo pusės yra iš skirtingos medžiagos. Bambuko pluoštu dengta pusė maloniai vėsina karštomis dienomis. Kita pusė – iš inovatyvaus vadinamojo “minky” audinio. Tai labai minkštas švelnus ir maloniai šildantis audinys, sukuriantis komforto pojūtį net žmonėms su itin jautria oda.

Sukurdama “Blackout” efektą sunki miego kaukė padeda pasiekti gilesnę miego fazę, o tai priveda prie kokybiškesnio poilsio. NoxNox miego kaukei jos svorį suteikia į audinį įterpti ypač smulkūs stiklo rutuliukai, kurie paskirstyti vienodai, taigi kaukė nesukurs spaudimo ten, kur jo nereikia. Kaukės išorinis užvalkalas yra dvipusis – maloniai vėsinantis bambuko pluoštas vasarai ir ypatingai minšta “Minky” medžiaga žiemai, jis taip pat lengvai nusiima, taigi skalbimas nebus problema. Sunkiosios kaukės dydis reguliuojasi, taigi jis puikiai prisitaikys prie jūsų

Klausimai ir atsakymai

Pačios kaukės skalbti nerekomenduojame, tačiau užvalkalą skalbti galite.

Tikrai ne, stiklo rutuliukai, kurie suteikia kaukei svorį yra į kaukę įsiūti taip, kad jie išliktų nejuntami ir negirdimi. Po kaukę jie paskirstyti tolygiai, taigi nereikia rūpintis, kad jie sukris į vieną vietą.

Kaukė yra vieno dydžio, tačiau ji reguliuojasi, taigi NoxNox miego kaukė prisitaikys prie kiekvieno.

NoxNox miego kaukėje svoris yra paskirstytas taip, kad ji nesukeltų diskomforto. Miegodami jausite tik švelnų spaudimą, kuris padės jums giliau miegoti

#hellonoxnox lėtam gyvenimui

2 atsiliepimai apie Pasunkinta miego kaukė

  1. Antanas

    Puiki, padeda

  2. Julija Vol.

    Super pasiteisinęs pirkinys. Dabar miegu kaip kūdikis.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *