Aromaterapijos Rinkinys “Ramybės Oazė”

29,99

Kartu pigiau! Į šį rinkinį įeina:

  • 1x eterinių aliejų mišinys “Atsipalaidavimas”
  • 1x tepamas eterinių aliejų mišinys “Susikaupimas”
  • 1x purškiamas namų kvapas “Dangiškasis muskusas”

Daugiau.

Atsiskaitymas el. parduotuveje

Liko tik 2 prekė(s)

Produkto kodas: AWSETOASIS Kategorija:

Dangiškasis muskusas

Šį purškiamą namų kvapą su muskusu galite purkšti bet kuriame savo namų kambaryje, jei norite praskaidrinti atmosferą, ar atsikratyti nemalonių kvapų. Su šiuo kvapu jūsų namai taps ramybės oaze.

Susikaupimas

Šį tepamą eterinių aliejų mišinį galite tepti tiesiai ant ant riešų ar sprando, kojų, delnų. Specialus buteliuko dangtelis leidžia aliejų naudoti neskiedžiant.

Atsipalaidavimas

Šį eterinių aliejų mišinį galite naudoti atpalaiduojančioje vonioje, užtenka įlašinti vos kelis lašus. Gerai suplakus ir praskiedus su baziniu aliejumi tepkite ant riešų ar sprando, kojų, delnų. Taip pat puikiai tinka naudoti difuzoriuje, aromaterapinėse lempose, oro drėkintuvuose, užlašinus ant audinio ar nosinaitės.

Ancient Wisdom

“Ancient Wisdom” aromaterapijos produktus gamina jau daugiau nei dvidešimt penkerius metus. Aromaterapijos priemones žmonės naudoja jau ne vieną tūkstantį metų, tačiau šiandien ta praeities išmintis gali būti sujungta su dabarties technologijomis, o rezultatas – aukščiausios kokybės aromaterapijos priemonės. “Ancient Wisdom” savo produktuose ypatingą dėmesį skiria ekologiškų, perdirbamų ir tvarių medžiagų naudojimui.

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Aromaterapijos Rinkinys “Ramybės Oazė””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *